مجموعه درخت سبز در کیش

درخت سبز، كهنسال‌ترین درخت لور جزیره کیش است و بین 500 تا 600 سال عمر کرده و در بین مردم از تقدس خاصی برخوردار است. درختان لور يا انجير معابد در زمان ايلخانيان و تيموريان از هند و چین به کیش، قشم و حاشیه خلیج فارس آورده شدند و بیشتر در مناطق مسکونی کاشته شدند. این درختان ریشه هایشان طوری رشد می کند که مانند چتری بر روی زمین سایه می اندازند. این مجموعه با آلاچيق هاي زيبا و مسيرهاي پياده رو با چراغ هایي به شکل فانوس محوطه بسیار زیبایی دارد. از امکانات این مجموعه می توان به  نمازخانه، رستوران، بوفه و سرويس بهداشتي اشاره کرد. مجموعه درخت سبز در مجاورت دو جاذبه مهم گردشگري شهر باستاني حريره و آب انبار سنتي قرار دارد مسافران تور کیش می توانند ضمن دیدن این درخت باشکوه از این دو مکان هم بازدید کنند .

مجموعه درخت سبز در کیش

مجموعه درخت سبز در کیش

 

پارک هنر کیش

پارک هنر کیش

 جزیره کیش به دلیل قرار گرفتن موقعیت جغرافیایی با ارتفاع کم وجود رودخانه و یا آبشار غیر ممکن است.اما به دلیل لذت بردن مسافران و گردشگران از مناظر آبشار و رودخانه پارکی در تنها ارتفاع این جزیره تاسیس گردیده است این پارک با پوشش گیاهی گوناگون ،آبشار و برکه ها با نور پردازی و رستوران مکانی دیدنی برای گردشگران کیش است.

 

پیست باگی کیش

پیست باگی کیش

این پیست باگی که با طول چهار صد متر است و با ماشین های 2 نفره بازدیدکنندگان زیادی را دارد.باگی سواران با تورهای تفریحی با موتورهای چهار چرخ از مکانهای کلبه هور،کدرخت سبز و کشتی یونانی عبور میکنند.

 

پارس سافاری کیش

پارس سافاری کیش

مجموعه تفریحی و توریستی سافاری کیش به سبب گسترش و توسعه ی گردشگری و محیطی تفریحی و سرگرم کننده برای تمام سنین تاسیس شده است.و نخستی تور سافاری صحرا در ایران است.لغت سافاری به مفهوم سیاحت و تور گردشگری است که علاقه مندان به وسیله خودروها و یا چارپایان با عبور از مکانهای دیدنی در این تور شرکت می کنند.یکی از مشهورترین تورهای سافاری تور صحرا است که با انواع وسیله نقلیه مانند خودروهای 4 محور لندرور،دو دیفرانسیل و تویوتا لند کروز  و شتر به گشت میپردازند.پیست خاکی افورد محیطی برای موتور سواری با موتورهایی مانند باگی،تریال،کروس و آ تی وی است. همچنین این مکان تفریحی دارای چندین پیست استاندارد آسفالت است که در این پیست می توانید از موتور سواری و اتو مبیل رانی لذت ببرید.این مکان تفریحی دارای چند بخش آموزش است که علاقه مندان می توانند در رشته های اتومبیل رلانی در سح پیشرفته و مقدماتی شرکت کنند.این مجموعه دارای مکانهای تفریحی از قبیل:غرفه های نمایشگاهی صنایع دستی،رستوران سر پوشیده،کافی شاپ و رستوران رو باز می باشد.

 

 

 

 

 


 

غذا دادن به ماهیها در کیش

این جزیره به دلیل نزدیک بودن به آبهای آزاد ماهی های گوناگون و زیبایی در این آبها وجود دارند.و یکی از ویژگی های منحصر به فرد این جزیره محسوب می شود.و از تفریحات گردشگران در جزیره کیش غذا دادن به مهیهای زیبای کیش استدر مکانهایی مانند اسکله پارک مرجان،اسکله تفریحی و ساحل کیش میتوانید با دادن غذا انواع ماهیهای زیبا را تماشا کنید.این دریاها به سبب زلال و شفاف بودن تا چند متری قابل دیدن است.