هتل قائم کیش

هتل قائم کیش در مرکز جزیره  کیش واقع شده و به جاههای دیدنی و مراکز خرید نزدیک می باشد این هتل دارای ۲ ساختمان قدیمی و نوساز است که هر دو ساختمان از یک رستوران غذا سرو می کنند. این هتل دارای ۸۰ اتاق می باشند که همگی امکانات یخچال، تلویزیون، اینترنت، سرویس ایرانی، ماهواره دارند. 

امکانات هتل قائم کیش

یخچال، تلویزیون، سوئیت، رستوران، اینترنت، سرویس ایرانی، حمل و نقل، نمازخانه، لابی، ماهواره، كافی شاپ

 

هتل قائم کیش

هتل قائم کیش

هتل قائم کیش

هتل قائم کیش

هتل قائم کیش

هتل قائم کیش

هتل لاله کیش

هتل لاله کیش

این هتل 4 ستاره که در سال هشتاد و سه و در زمینی به مساحت هزارو دویست متر مربع تاسیس گردیده است.هتل دارای صدو پنجاه و دو اتاق است.هتل دارای امکاناتی از قبیل تلویزیون با ماهواره،اینترنت بیسیم رایگان،کافی شاپ ،رستوران،پارک کودکان،سالن ورزشی است هتل تا فرودگاه ده دقیقه فاصله دارد و نزدیک مراکز خرید کیش است

هتل تماشا کیش

هتل تماشا کیش

هتل سه ستاره تماشا که در میدان امیر کبیر است در موقعیتی عالی واقع شده است و کنار ساحل و مراکز خرید کیش است.هتل دارای استقبال فرودگاهی،صبحانه و نهار،تخفیف مراکز تفریحی مانند پارک دلفین ها دارد.هتل تماشا در سال نود و یک باز سازی و نو شده است و اتاقها مجهز به تلویزیون با ماهواره،سیتم تهویه،مینی بار،صندوق امانات است و و رستوران و کافی شاپ در هتل وجود دارد.

 

هتل خاتم کیش

هتل خاتم کیش

این هتل یک ستاره  که در میرمهنا و در کنار بازار عربها واقع شده است دارای بیست و هشت اتاق می باشد از امکانات هتل می توان تلویزیون،سیستم تهویه،مبلمان شده ،یجچال را نام برد.

 

هتل تاپ رز کیش

هتل تاپ رز کیش

این هتل سه ستاره که به مساحت بیش از دوازده هزار متر مربع دارد در قسمت شمال شرق کیش واقع شده است.هتل شامل سی و هفت ویلای کنار ساحل است. امکانات هتل شامل رستوران،کافی شاپ،خدمات لندری،ترانسفر و خدمات گردشگری است.فاصله این هتل تا فرودگاه 15 دقیقه است.

آدرس هتل تاپ رز: جزیره كيش-روبروى بازار پرديس - انتهاى خيابان ابن سينا